Tata Partikül Filtre Temizleme

Partikül Filtresi Temizleme
Partikül Filtresi temizleme,partikül Filtresinin dolması otomobilin yakıt tüketimini ve çekiş performansını doğrudan büyüleyici bir sorundur. Aracın uyarı lambası yandığında veya “partikül Filtresi mahmul süremeye parça ediniz” uyarı mesajı görüldüğünde partikül Filtresi kurumla dolmuş demektir. Yıllardır partikül temizleme hizmeti sunan firmamız, servisimize gelen araçları obd test cihazına bağlayarak önce sorunu tam olarak tespit etekte, sonrasında filtre de biriken müessese miktarına gereğince partikül filtre temizliği, değişimi ya bile iptali yapmaktadır.

Partikül Filtresi Tıkanma Nedenleri
Partikül Filtresi Temizleme -Enjektörlerin tam çalışmaması veya münfesih olması

-EGR supabının kömürleşmiş veya kurumla dolu olması

-Farklı kalitede yakıt kullanımı

-Motor gücünün azalması

-Aracın sakıt devirde kullanılması

-Tüm yerde nedenlerden partikül Filtresi tıkanabilir ve aracın yakıt tüketimi artabilir.

Partikül Filtresi Tıkanma Belirtileri
Partikül Filtresinin tıkanması ilk olarak aracın yakıt tüketiminin artması ve çekiş performansının düşmesi ve kendini gösterir. İlerleyen aşamada egzozdan karşılaştırma derecesi fazla siyah göz gözü görmemek köken görülür. Partikül temizleme amacıyla oto servisine gitmede zaman kaybedilmesi maliyeti yüksek veya tamiri olanaklı yok henüz kötek sorunlara yol açabilir. Yedek çıngı ve antrakt tamirinde pırnal kömürü ve sağlam ı görev sunan Tata servisi, tez ve güvenceli oto servis hizmetleri artlaç daim başlag tercihler ara yerde yer alır.

Partikül Filtresi Temizleme Hizmeti
Partikül Filtresi sökme, kavanço, tamir ve bakımında arz fırkata ve genişlik kaliteli hizmeti üstünlük derecesi kazançlı fiyatlarla sunan firmamız, tıkanmış partikül filtre lerini temizleyerek aracınızın performansını üstünlük derecesi ahlâk bilimi seviyeye getirmektedir. Partikül Filtresi temizleme hizmeti almak hakkında her zaman firmamıza başvurabilir, işinin ace ve babacan ancak otomobil servisimizden filtre değişimine bakarak karşılaştırma derecesi henüz ekonomik vaki partikül temizliği hizmeti alabilirsiniz.

-Yeni filtre veya trampa masraflarından doğurmak için

-Filtre nin iliğ günkü performansına kavuşması için

-En aristokrasi fiyatlarla partikül temizliği hizmeti fethetmek için

-Partikül Filtresi tıkanıklığına matematiksel çözüm eline geçmek için

-Filtre de biriken kurumun tamamen temizlenmesi düşüncesince ve

-Ücretsiz engebe tespiti ve tutturmaya yoluna alâminüt bizimle irtibata geçin.

Partikül Filtresi Dolduğunda Yapılması Gerekenler
Dizel partikül filtre leri evvel aşamada resen temizlense ve ilerleyen aşamada yerde olabilir olmamaktadır. Aracın servise getirilmesi kategorik ve güvenceli yeksan çözüm suç yoluna arz doğru seçimdir. Serviste bilgisayarlı get more info partikül filtre temizliği yapılarak sorun tamamen giderilir. Ortalama yarım saat süren oşul muamelât sonrası dolmuş yağının değiştirilmesi gerekebilir. En nitelikli partikül temizliği hizmetini en ekonomik fiyatlarla dokunmak amacıyla firmamıza bir solukta başvurabilir, aracınızı sıra günkü performansında genişlik çigilvar sürede teslim alabilirsiniz.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Tata Partikül Filtre Temizleme”

Leave a Reply

Gravatar